PISTOLET SKAŁKOWY, Hiszpania, Madryt, Quibel, k. XVIII w.

3,600.00

Stal, drewno orzechowe, dł. 35 cm
Na blasze zamka wyryte: es Quibel / en Madrit; na lufie wybite nabijane mosiądzem, złocone znaki: krzyż na półksiężycu, kwiaty, jeleń; korona / DIES / QUI / BEL
Dobrane pudełko