PUSZKA NA PIECZĘĆ KSIĄŻĘCĄ, Bawaria, Monachium Eduard Wollenweber, ok. 1890

2,280.00

Srebro, próba 800, wewnątrz złocona, waga 296 g, śr. 13 cm
Na
Puncowanie: Ed.Wollenweber 800, półksiężyc, korona