151. Franciszek RADZISZEWSKI – oprawa

2,000.00

Wojciech Kossak

Wspomnienia

Gebethner i Wolff, Warszawa…, 1913

25 cm, opr. płsk. tł. zł. b,.; s. 334

Oprawa sygnowana: F.J.Radziszewski / Warszawa

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 6000 – 7000