150. Franciszek RADZISZEWSKI – oprawa

2,400.00

Władysław Łoziński

Salon i kobieta

Gubrynowicz, Altenberg, Lwów, 1921

23 cm, opr. płsk. tł. zł. b., s. 212

Oprawa sygnowana: F.J.Radziszewski / Warszawa

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 6000 – 7000