148. Franciszek RADZISZEWSKI – oprawa

1,600.00

Wacław Tokarz

Armja Królestwa Polskiego (1815-1830)

Departament Wojskowy naczelnego komitetu narodowego, Piotrków, 1917

21,5 cm, opr. płsk. tł. zł. b.; s. 386

Oprawa sygnowana: F.J.Radziszewski / Warszawa

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 6000 – 7000