145. Franciszek RADZISZEWSKI – oprawa

2,600.00

Stanisław Wasilewski

O miłości romantycznej

Wydawnictwo Polskie, Poznań, 1928

20 cm, opr. płsk. tł. zł. b,.; s. 263

Oprawa sygnowana: F.J.Radziszewski / Warszawa

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 6000 – 7000