OSIEM ODZNAK PUŁKOWYCH, oficerskich, II RP, repliki

2,880.00

18 Pułk Ułanów Pomorskich, A. Panasiuk
8 Pułk Strzelców Konnych, A. Panasiuk
8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego
19 Pułk Ułanów Wołyńskich
10 Pułk Ułanów Litewskich, A. Panasiuk
66 Kaszubski Pułk Piechoty, Zb. Cegielski
41 Suwalski Pułk Piechoty, A. Panasiuk
7 Pułk Piechoty Legionów, nakrętka sygn. W. Gontarczyk