ODZNAKA PAMIĄTKOWA ORP BŁYSKAWICA, 1987

1,200.00

Brąz srebrzony, złocony, emalia; 47 x 34 mm; trzyczęściowa, słupek, nakrętka sygnowana: Piotr Olek Warszawa