403. Janusz Rafał GŁOWACKI

600.00

BIAŁA DAMA

Olej, płótno; 24 x 18,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Głowacki / Jamno

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1500 – 2000