049. WOŹNIAK

500.00

KAMIENICE PRZYBYŁÓW W KAZIMIERZU, ok. 1970

Tusz, piórko, akwarela, 13,5 x 18 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Woźniak
Cena sprzedaży: 600 zł.

Aukcja nr. 233