022. Łucja BAŁZUKIEWICZ

9,000.00

ŚWIĘTY ROCH

Olej, płótno; 88 x 66,5 cm
Sygnowany p.d.: Łucja Bałzukiewiczówna / Wilno 1920

Cena wywoławcza 9000

Estymacja 15000 – 18000