044. Łucja BAŁZUKIEWICZ

7,000.00

ASTRY W BIAŁYM DZBANKU

Olej, płotno naklejone na tekturę; 32 x 30,5 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: Ł.B
Pochodzenie: od rodziny artystki

Cena wywoławcza 7000

Estymacja 12000 – 14000