029. Mieczysław KRZYŻAK

400.00

ZAMEK W CZORSZTYNIE, 1951

Akwarela, papier; 15,5 x 23 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: M. Krzyżak / Czorsztyn 1951
Oprawiony
Stan: przebarwienia papieru
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 800