400. Jean LAMBERT-RUCKI

15,000.00

NAIGRYWANIE, 1939

Olej, gips, płyta; 47,5 x 42,5 cm
Sygnowany p.g.: I. Lambert-Rucki; na odwrocie: Jesus aux Outrages / Paris 1939

Cena wywoławcza 15000

Estymacja 23000 – 25000