Mojżesz KISLING

1,080.00

MACIERZYŃSTWO, 1952

Litografia barwna, papier japoński; 29 x 20 cm (kompozycja)
Sygnowany z kamienia l.d.: Kisling
Z: L’épopée Bohémienne
Oprawiony