021. Zofia STRYJEŃSKA

1,600.00

CHŁOP Z POLESIA I GOSPODARZ Z LUBELSZCZYZNY

Litografia kolorowana gwaszem, papier;  50 x 40 cm
Sygnowana p. d. Z. Stryjeńska; na odwrocie: Copyright by C. Szwedzicki 1939
Z teki: Z. Stryjeńska, Polish peasants costumes. Nice 1939. Published by C. Szwedzicki, tabl. 32
Oprawiona

Aukcja nr. 233