312. Kajetan KOSIŃSKI

1,500.00

WESELE KRAKOWSKIE

Akwarela, gwasz, papier; 34,5 x 49,5 cm
Sygnowany p.d.: K. Kosiński
Oprawiony
Pochodzenie: nabyty w Salonie Desy w Krakowie w latach 70. XX w., zachowany rachunek.

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 2500 – 3000