Kurt PÅLSSON

480.00

PEJZAŻ Z LATARNIĄ MORSKĄ W OSTERTORP, 1935

Olej, płótno; 54 x 65 cm
Sygnowany p.d.: Kape / 35- / Ostertorps fyr; p.d.: Till min svägerska Anna-Lisa (1/5) 90.4.1938 Kurtpålsson