Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA

1,255.79

KATEDRA WAWELSKA

Akwarela, kredka, papier; 46,5 x 33 cm (w świetle p-p)
Sygnowana p.d.: I. Nowakowska / Acedańska; l.d.: Kraków Wawel Katedra