003. Wiktor KORECKI

6,500.00

PEJZAŻ ZIMOWY

Olej, płótno; 61 x 93 cm
Sygnowany l.d.: Wiktor Korecki
Cena wywoławcza 6500
Estymacja 9000 – 10000