116. BRONISŁAWA WILIMOWSKA

600.00

LAS, 1982

Olej, płótno; 54 x 45 cm

Sygnowany l.d.: BWilim

Na odwrocie autorskie opis i dedykacja dla Ireny Huml: Bronisława Wilimowska / „Las” / Mojej kochanej Irence / z czułością od BWilim / 1982 /

Cena wywoławcza 600

Estymacja 800 – 1000