494. Malarz chiński

500.00

DAMA W ŁODZI, 1 poł. XX w.

Farby wodne jedwab, 25 x 20,2 cm
Sygnowany l.d. ideogramami chińskimi
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700