493. Malarz chiński

500.00

PEJZAŻ, 1 poł. XX w.

Farby wodne , papier; 28 x 22,8 cm
Sygnowana p.g. ideogramami chińskimi
Oprawiona
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700