475. MAŁY MANDOLINISTA, Turyngia, Rudolstadt-Volkstedt, Triebner, Ens & Eckert, 1877-86

200.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, złocenie, wys. 8,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: Y
Stan: głowa klejona, ubytki na palcach
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400