470. LEKTURA, Turyngia, Rudolstadt, Ernst Bohne, pocz. XX w.

600.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, wys. 19 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: N pod koroną
Stan: ubytki na dwóch płatkach
Cena wywoławcza 600
Estymacja 1000 – 1200