469. MADAME RECAMIER, pocz. XX w.

200.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, farby naszkliwne, złocenie, dł. 13,5 cm
Sygnowane wyciskiem: 10153 / 30
Stan: głowa klejona, ułamane dwa palce
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400