466. OSIEMNASTOWIECZNA PARA, Niemcy, Passawa, 2 poł. XIX w.

600.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 16,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: pastorał, wyciskiem: trójkąt; 3119; niebieską farbą naszkliwnie: Passau 1840-1912
Stan: ułamany palec
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000