456. MAŁA OGRODNICZKA, Saksonia, Miśnia, ok. 1770

1,875.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 10 cm
Sygnowana kobaltem: skrzyżowane miecze
Stan: drobne ubytki z tyłu na chuście i wstążce we włosach
Cena wywoławcza 1875
Estymacja 2300 – 2500