453. PARA DZBANKÓW, 1787

800.00

Cyna, wys. 24,5 cm
Puncowanie: korona / D G M / 1787 / owca
Na pokrywkach wyryte: W / F . L / 7; W / F . L / 2; na dniejednego H
Stan: zawias jednej pokrywki uszkodzony
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200