438. PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Dawid Semiatycz, 1921-31

600.00

Srebro, próba 3, wewn. złocona, waga 111 g; 10,5 x 8 cm
Puncowanie: Semia; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście W
Stan: brak aplikacji
Cena wywoławcza 600
Estymacja 700 – 800