437. PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, po 1931

1,000.00

Srebro, próba 2, wewn. złocona, waga 148,5 g, 11 x 8 cm
Puncowanie: KiM; 2, głowa w chuście, W
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1400