434. TALERZ Z MOTYWEM WINOROŚLI, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

400.00

Porcelana, relief, kobalt podszkliwny, złocenie, śr. 22 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, wyciskiem: 62; 4; 47; A
Stan: peknięcie
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600