431. PIĘĆ TALERZY, Niemcy, Selb, Rosenthal, 1928

500.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, nadruk barwny, złocenie, śr. 26 cm (cztery płaskie, 1 głęboki)
Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: korona / Rosenthal / Selb – Bavaria; czerwonym drukiem naszkliwnym: W. Wehrle / Dresden
Stan: talerz głęboki pęknięty
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700