429. WACHLARZ, 2 poł. XIX w.

200.00

Jedwab, farby wodne, metalowe naszywki, szylkret, dekoracja ryta złocona, polichromia, uchwyt mosiężny, kamienie jubilerskie, 20,6 cm
Pudełko
Stan: rozdarcie
Cena wywoławcza 200
Estymacja 1000 – 1200