426. FAJKA, Niemcy, Berlin, 1889

200.00

Drewno, kość, bursztyn, dł. 16,5 cm
Skórzany, wyściełany futerał sygnowany: C.W.Möller Berlin; I XI 1889; Europas Weltgeschäft
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400