412. KUFEL, Niemcy, poł. XIX w.

600.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, powlekane, złocone, wys. 13,2 m
Stan: szczerbka na górnym rancie
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000