404. WAZON, Francja, Nancy, Galle, pocz. XX w.

400.00

Szkło kameowe, szlifowane, trawione, powlekane, polerowane , wys. 23 cm
Sygnowany Galle
Stan: pęknięty, klejony cały korpus
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 800