402. TALERZYK, XVIII / XIX w.

800.00

Srebro, próba 12, waga 78,3 g, śr. 13 cm
Puncowanie: CL, cecha nieczytelna ; repunca: W, głowa w chuście, 4
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200