380. PAPIEROŚNICA, Polska, Warszawa, Krupski i Matulewicz, 1931

700.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, złota aplikacja: monogram AZ, waga 187,7 g; 8,5 x 13 cm
Puncowanie: KiM; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście, W; 200
Wyryte: Niestrudzonemu Prezesowi / Panu / Albinowi Zygendzie / z okazji 5-cio lecia istnienia / Stowarzyszenia Urzędników / Wydziału Finansowego D.L.P. / w Toruniu / ofiarują wdzięczni członkowie / Toruń, w lutym 1932 r. ; 20 podpisów
Cena wywoławcza 700
Estymacja 900 – 1000