370. Władymir Donatowicz ORŁOWSKI – przypisywany

3,000.00

PEJZAŻ GÓRSKI, 1869

Olej, płótno; 34 x 64,5 cm
Sygnowany p.d.: Орловскiй; l.d.: 2 Июнь 1869
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 20000 – 25000