349. IKONA PODRÓŻNA, MATKA BOŻA z grupy Deesis, Rosja, XIX w.

800.00

Brąz, emalia, 14 x 13,2 cm
Stan: perforacje, ubytki
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200