348. IKONA ŚWIĘTY MIKOŁAJ CUDOTWÓRCA, Rosja, Moskwa, Jegor Kuźmicz Czeriatow, 1899 – 1908

3,000.00

Tempera, deska, okład srebrny, próba 84, złocony; 17,8 x 14,2 cm
drewniana, złocona ramka, kiot drewniany z przeszklonymi drzwiczkami obwiedzionymi mosiężnymi listwami; 25 x 21,5 cm
Puncowanie: EЧ; 84, głowa w kokoszniku, ИЛ
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3600 – 4000