344. KRZYŻ PROCESYJNY, Rosja, XIX w.

2,000.00

Drewno (dębina), olej na blasze stalowej, miedź złocona; 68 x 44 cm (krzyż), 24 x 18 cm (obraz)
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2500 – 3000