342. Louis MARCOUSSIS (Ludwik Markus)

900.00

LOTERIE NATIONALE TRANCHE DE LA POLOGNE HEROIQUE, 1939

Litografia, papier, 58 x 36,5 cm
Sygnowany z kamienia p.g.: L. Marcoussis 1939
Stan: ślady złożenia, zaplamienia
Oprawiony

Wyprodukowany w związku z formowaniem się armii polskiej we Francji w latach 1939-1940, promujący zbiórkę pieniędzy na cel zakupu wyposażenia dla wojska
Cena wywoławcza 900
Estymacja 1100 – 1200