340. PROCHOWNICA, Anglia, Sheffield, Hawskley, poł. XIX w.

500.00

Miedź, mosiądz, dł. 22 cm
Puncowanie: G. & J.W. Hawksley ; Sheffield
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700