316. ZESTAW ODZNAK

1,500.00

Para odznak na patkę uczniów oficerskich szkół aplikacyjnych wz. 19
Mosiądz, 32 x 30 mm, kontra, mocowanie na wąsy

Odznaki mechanika lotniczego, srebrna i złota LWP

Wojskowe odznaki sprawności fizycznej, brązowa i srebrna, LWP

Para korpusówek Szkoły Podchorążych, ok. 1950

Dwie korpusówki wojsk służby uzbrojenia

Siedem korpusówek wojsk rakietowych i artylerii

Korpusówka Szkoły Podchorążych Rezerwy

5 korpusówek wojsk lotniczych

Korpusówka WSW

Korpusówka wojsk inżynieryjnych i saperskich

Korpusówka Wojsk zmechanizowanych

9 gwiazdek oficerskich

Odznaka LOP

Odznaka harcerska

Odznaka ZBOWID

Broszka z symbolami Wiary, Nadziei i Miłości, XIX / XX w.
Miedź złocona, 30 mm

Odznaka myśliwska, miedź, 37 mm, brak mocowania

Zestaw insygniów Reichsbahn, jeden złamany
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1800 – 2000