303. KOLEKCJA ODZNAK

2,800.00

Odznaka 64 Pomorskiego Batalionu Piechoty PSZnZ wz. 1946
Brąz, emalia, 39 x 31 mm, słupek, nakrętka
Sygnowana: Ditta bargnesi di zanetti Bologna
Nakrętka sygnowana: F. M. Lorioli Milano-Roma
Stan: ubytki emalii

Odznaka grunwaldzka 2 szt.

Medal Zwycięstwa i Wolności, 3 szt

Medal za Warszawę

Odznaka „W służbie narodu” za 10 lat służby w Milicji Obywatelskiej

Odznaka Rezerwisty, Kołobrzeg, Augustów, wiosna 1983-85

Brązowy Krzyż Zasługi wz. 1923, Wiktor Gontarczyk

Odznaka Dywizjonu 303, wtórnik

Krzyżyk, metal srebrzony, 40 mm

Spinka do mankietu, Polska, Kraków, po 1963
Srebro, próba 3, waga 5,4 g
Puncowanie: ZR, K, głowa w chuście, 3

Medalik z Matką Bożą i Św. Antonim Padewski, cyna, śr. 15 mm

Medal, 1000-lecie Polski Chrześcijańskiej / Jan Paweł II
Cyna srebrzona, śr. 32 mm

Medal 10-lecia Polski Ludowej, 3 szt.

Odznaka pamiątkowa 27 Dywizja Wołyńska AK

Srebrna odznaka Przodownik Pracy
brak nakrętki

Cena wywoławcza 2800
Estymacja 3500 – 4000