265. PARA PROPORCZYKÓW 19 KOMPANII ZAOPATRYWANIA, 1945

1,000.00

2 Warszawska Dywizja Pancerna, 2 Korpus Polski, PSZ
Brąz, emalia; 60 mm, słupek, narkętki sygnowane: F.M. Lorioli Milano Bronzetti 25
Stan: ubytki emalii
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 1200 – 1400