264. PARA PROPORCZYKÓW 2 PUŁKU PANCERNEGO PSZ

1,500.00

Brąz, emalia, 60 mm, słupek, nakrętka
Sygnowane: S.A. Picchiani e Barlachci Firenze
Stan: ubytki emalii
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 1800 – 2000