158. MATKA BOŻA CZĘSTOCHOWSKA, Polska, Galicja, po 1870

800.00

Olej, deska, 11 x 8,5 cm (owal), oprawa srebro
Puncowanie: w sześciokącie głowa psa – cecha Austro-Węgierska
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200